Lednicko-valtický apartmán Hlohovec
Lednicko-valtický apartmán Hlohovec

Kam s dětmi na dovolenou?

Tam, kde se nebudou nudit ani minutu. Nabízíme skvělé vyžití pro vaše děti – lokalita, kde se to výlety a zábavou jen hemží, bezpečné cyklostezky a soukromou zahradu, na které si mohou hrát nejrůznější hry – badminton, fotbálek, míčové hry a klidné zázemí pro vás. Posezení na terase s ranní kávou nebo večer se sklenkou vína a společenskými hrami. Z horní terasy je pak vstup na spodní terasu s posezením a grilem, který máte samozřejmě též k dispozici.

Lednicko-valtický apartmán

Dobré víno z jižní Moravy

Chcete si vychutnat dobré víno přímo u zdroje a zažít atmosféru jižní Moravy zblízka?

Pak budete na jižní Moravě na tom správném místě. V blízkosti našeho apartmánu se nachází řada tradičních, rodinných vinných sklípků s nezapomenutelnou atmosférou. Na své si u nás přijdou milovníci sladších vín, i ti, kteří dávají přednost sušším odrůdám.

NÁŠ CÍL JE NÁVŠTĚVNÍK, KTERÝ SI "ODPOČINUL" A PROŽIL NEVŠEDNÍ ZÁŽITEK.

Lednicko-valtický apartmán

Máte rádi dovolenou v pohybu?

Máte rádi dovolenou v pohybu?

Moravské vinařské stezky vás provedou malebnou krajinou mezi vinohrady. Cestou vás čekají malebná městečka se sklepními uličkami, hrady, zámky a další historické a přírodní památky. A nejen to – během léta i podzimu probíhá na jižní Moravě řada vinařských akcí a slavností. A když během výletů pěšky nebo v sedle kola navíc okoštujete místní lahodná vína, vzpomínky na zdejší místa jen tak nevyblednou.

Okolí

Jižní Morava - kraj vína a slunce